Поділ земельної ділянки та об'єднання

Поділ чи об’єднання земельних ділянок може відбуватись з різних причин, проте, самостійно, без участі землевпорядної організації це виконати неможливо. Для поділу чи об’єднання земельних ділянок необхідно розробляти пакет документів з відведення земельної ділянки. Об’єднана ділянка чи поділена на дві чи більше ділянок мають отримати окремий кадастровий номер. При поділі чи об’єднанні змінюються координати і розміри земельної ділянки це також зазначається у новорозробленій технічній документації на кожну ділянку.

Як відбувається поділ земельних ділянок

  1. Необхідно звернутись до землевпорядної організації, що має ліцензію на даний вид діяльності — КП Картограф
  2. Надати документи, що засвідчують право власності на ділянку.
  3. Після уточнення усієї інформації від власників укладається договір на проведення робіт та оформлення необхідних документів.
  4. Також власники земельної ділянки для розробки документів мають надати нотаріально засвідчену заяву на поділ земельної ділянки (якщо власників декілька, то необхідний договір на поділ земельної ділянки між співвласниками), копії паспортних даних, та інші документи за необхідністю, перелік яких може надати спеціаліст землевпорядник.
  5. Розробка повного пакету документів для реєстрації кадастрового номера.
  6. Подача документів для реєстрації в Державному земельному кадастрі.
  7. Отримати витяг та зареєструвати право власності.

Якщо ділянки ділиться не на рівні частини, мають свої особливості площі, чи особливе розміщення споруд, тоді буде проведено геодезичну зйомку.
Після реєстрації права власності на новоутворені ділянки, “старі” ділянки набувають статусу архівних і будуть відображатись на кадастровій карті архівному шарі.

Як відбувається об’єднання земельних ділянок

Об’єднання земельних ділянок має схожі етапи, як і поділ. Так само, потрібно звернутись до землевпорядної організації, надати документи з права власності на ділянки. Проте є ряд особливостей. Усі ділянки мають бути у межах одного населеного пункту, також мати спільну межу, і одне цільове призначення. Питання цільового призначення може бути вирішене перед процесом об’єднання, його можна змінити для окремої ділянки, що також є однією з послуг КП Картограф.

Кваліфіковані спеціалісти КП Картограф надають послуги поділу чи об’єднання земельних ділянок. Під час консультації знайдемо найкраще рішення для кожного окремого земельного питання.

Коротко опишіть вашу проблему
Scroll to Top